Україна може отримати 90 мільйонів доларів позики за вакцинацію від COVID-19

Україна може отримати 90 мільйонів доларів позики за вакцинацію від COVID-19

17:50 Лютий 9, 2021

Економіка 457 2 хвилини

Magyar

У разі вакцинації 10 мільйонів осіб з групи ризику Україна може отримати кредит обсягом 30 мільйонів доларів від Світового банку, загальна допомога становитиме 90 мільйонів доларів.

Про це йдеться на сайті Мінфіну.

Допомога може надійти в рамках проєкту “Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні” за співпраці Мінфіну, МОЗ та Світового банку.

“Мінфін підтримує ініціативи Світового банку з реалізації спільного з МОЗ проекту “Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні”. Однак слід розуміти, що це кредитні кошти, а тому їх спрямування має бути обґрунтованим та раціональним. Окрім того, маємо максимально виконати всі зобовʼязання, щоб покращити інвестиційний мікроклімат в Україні”, – прокоментував заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев.

Так, було обговорено питання підтримки сфери охорони здоров’я у частині проведення вакцинації від COVID-19, що передбачає поповнення загального фонду Державного бюджету. Показником виконання буде визначено відсоток осіб групи ризику, які отримали вакцинацію від COVID-19 відповідною кількістю доз. Таким чином, за умови проведення вакцинації 10 млн осіб з груп ризику, Україна зможе отримати допомогу у 30 млн доларів.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня