Brexit уже створює проблеми з постачанням

Brexit уже створює проблеми з постачанням

14:02 Лютий 17, 2021

Економіка 230 2 хвилини

Magyar

Через нові торгові обмеження, які діють у рамках Брексіту, дві третини британських малих виробників минулого місяця збільшили витрати на деталі та сировину, більшість із них навіть мають перебої в постачанні, повідомляє Південно-Західна консультативна служба з виробництва (South West Manufacturing Advisory Service (SWMAS), на основі опитування 300 компаній.

«Зростання ціни відразу стало відчутним у ланцюгу поставок, кілька підприємців зазначили, що  відбулося значне збільшення строків доставки багатьох видів сировини», – повідомив Нік Голдінг, керуючий директор SWMAS.

Близько 65% виробників повідомили про збільшення витрат, а 54% заявили, що вони мають більші труднощі з експортом до Європейського Союзу після Brexit.

Уряд Великобританії заявив, що це лише початкові проблеми, а минулого тижня оголосив, що  планує підтримати малий бізнес на загальну суму 20 мільйонів фунтів, для якомога швидшої адаптації до нових правил.

«Центральна державна банківська установа Великої Британії, «Банк Англії», з початку лютого прогнозував, що перебої в торгівлі, пов’язані з Brexit, знизять економічні показники на 1% у першому кварталі, що становить в еквіваленті приблизно 5 млрд фунтів, а обсяг торгівлі в довгостроковій перспективі скоротиться на 10%.

(kitekinto.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня