Закарпатська митниця найбільше сертифікатів EUR.1 видала до Угорщини

Закарпатська митниця найбільше сертифікатів EUR.1 видала до Угорщини

11:59 Лютий 24, 2021

Економіка 560 2 хвилини

У січні 2021 року Закарпатська митниця Держмитслужби видала суб’єктам зовнішньоекономічної діяльності 390 сертифікатів форми EUR.1 на товари, що експортувалися до країн Європейського Союзу, ЄАВТ та Великобританії. Торік видано 4378 сертифікатів.

Здебільшого експортери зверталися за отриманням сертифікатів EUR.1 на готові вироби, виготовлені з давальницької сировини (продукція машинобудівної, автомобільної, швейної галузь та хімічної галузей), продовольчі консервовані товари, рослинна продукція, вирощена на території України, промислові товари та вироби з деревини.

Найбільше сертифікатів оформлено до наступних країн: Угорщини – 106, Польщі – 59, Німеччини – 49, Словацької Республіки – 44, Італії – 30.

Також країнами-партнерами українських експортерів товарів є Франція, Греція, Литва, Латвія, Нідерланди, Великобританія, Австрія, Швейцарія, Фінляндія, Данія, Бельгія, Хорватія, Румунія, Словенія.

Послугами оформлення сертифікатів EUR.1 на експорт продукції у січні 2021 року скористалися 69 суб’єктів ЗЕД.

Крім того, в зоні діяльності Закарпатської митниці зареєстровано 16 експортерів, що отримали статус уповноваженого експортера з правом самостійно декларувати преференційне походження власної продукції у 27 товарних позиціях згідно УКТ ЗЕД, якими впродовж січня 2021 року оформлено 91 експортну поставку продукції до країн Євросоюзу, повідомляє пресслужба Закарпатської митниці Держмитслужби.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня