Ford закриє свій завод у Румунії на вісім днів через глобальний дефіцит напівпровідників

Ford закриє свій завод у Румунії на вісім днів через глобальний дефіцит напівпровідників

12:17 Лютий 25, 2021

Економіка 402 2 хвилини

Magyar

Виробник автомобілів Ford на вісім днів закриє завод у Крайові (Румунія) через глобальний дефіцит напівпровідників, які використовуються у виробництві транспортних засобів, заявила компанія в середу.

Робота припиниться із 26 лютого, відновити виробництво планують 10 березня. У всьому світі останнім часом напівпровідники стали дефіцитом. Це пов’язано з тим, що вони використовуються також для виготовлення комп’ютерів та мобільних телефонів, попит на які зріс у всіх країнах.

На початку лютого інший румунський завод автомобілів, Dacia, теж був змушений припинити виробництво на п’ять днів через ту ж причину.

У січні виробництво автомобілів у Румунії впало на 10,71%. Ford і Dacia разом випустили 38 431 транспортний засіб, тоді як за той самий період минулого року – 43 043. У 2021-му Dacia зібрала 19 809 автомобілів, Ford – 18 622.

У 2020-му виробництво румунських автомобілів скоротилося на 10,67% порівняно з попереднім роком, коли Dacia і Ford випустили загалом 438 107 автомобілів на своїх заводах на півдні Румунії.

Джерело: MTI

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня