МВФ чекає від України пропозицій щодо невирішених питань

МВФ чекає від України пропозицій щодо невирішених питань

11:07 Лютий 26, 2021

Економіка 476 3 хвилини

Magyar

Робота оціночної місії Міжнародного валютного фонду, яка працювала з українською владою у віртуальному режимі впродовж останнього місяця, була продуктивною, однак залишились невирішені питання.

Так прокоментував ситуацію по Україні директор пресофісу МВФ Джеррі Райс під час регулярного брифінгу в четвер.

«Ми обговорили широке коло питань щодо політики (під час останнього перегляду програми МВФ для України – ред.), у тому числі, наголосивши на зміцненні управління діяльності НБУ, контролі банківської діяльності, реорганізації (банків – ред.), бюджетному дефіциті, фіскальних ризиках та зміцненні судової доброчесності», – поінформував представник фонду.

При цьому, він назвав продуктивними обговорення з офіційним Києвом результатів виконання поточної програми Stand-by. Однак, за його словами, «деякі питання залишаються невирішеними».

Райс зауважив, що МВФ очікує більше деталей щодо цих питань, а також конкретних пропозицій щодо подальшої політики. «Ми з нетерпінням чекаємо взаємодії з (українською – ред.) владою та продовження наших обговорень», – зазначив представник фонду.

Він також додав, що поки не має інформації щодо подальших термінів у контексті продовження перегляду МВФ по Україні.

Раніше, 21 травня 2020 року МВФ та український уряд досягли попередньої домовленості щодо запуску нової програми кредитування для України в режимі Stand-By. Домовленість передбачає виділення 5 млрд дол. СШАта розрахована на 18 місяців.

При цьому у фонді підкреслили, що програма допоможе Україні ефективно подолати наслідки коронавірусної кризи в економіці та у сфері охорони здоров’я.

У період з грудня минулого року по 13 лютого нинішнього МВФ проводив перегляд програми Stand-by, однак угоди на рівні персоналу досягнуто не було. Україна, зі свого боку, пообіцяла вжити необхідних заходів для завершення перегляду програми МВФ.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня