Торік ВВП США впав на 3,5%

Торік ВВП США впав на 3,5%

18:17 Лютий 27, 2021

Економіка 510 3 хвилини

Magyar

Внаслідок епідемії коронавірусу Валовий внутрішній продукт (ВВП) США в 2020 році впав на 3,5%, що стало найгіршим показником із часів 1946 року, – повідомило у четвер Міністерство торгівлі США.

Роком раніше, у 2019-му, ВВП Сполучених Штатів виріс на 2,2 відсотка. Свіжі дані все ще не остаточні і будуть опубліковані у другій половині березня. Згідно з даними, розміщеними на вебсайті міністерства, індекс цін на особисте споживання виріс на 1,2 відсотка, повільнішими темпами, ніж 1,6 відсотка, зафіксовані в 2019 році. Індекс, за вирахуванням цін на продукти харчування та енергію, сповільнився до 1,4 відсотка порівняно з 1,7 відсотками роком раніше.

При цьому у відомстві трохи поліпшили оцінку в річному обчисленні ВВП США в останньому кварталі 2020 року  – з 4 до 4,1%. У третьому кварталі вони зафіксували зростання на 33,4%, у другому – на 31,4%, а в першому – на 5%. Як уточнили у відомстві, в річному численні в останньому кварталі 2020 року, економіка США виросла на 4%, у той час як експерти очікували 4,3%. Однак у кінці року темпи економічного зростання сповільнилися порівняно з  третім кварталом, оскільки ситуація з пандемією погіршилася, а фінансова допомога від держави практично припинилася. У Мінторгу Сполучених Штатів відзначили, що зростання ВВП відображає як відновлення економіки після різкого спаду, так і наслідки, які продовжуються після пандемії коронавірусу.

Джерело: (kitekinto.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня