У США пожвавлюють економіку

У США пожвавлюють економіку

13:54 Березень 1, 2021

Економіка 584 2 хвилини

Magyar

Після прийняття Палатою представників пакету стимулювання економіки розміром 1,9 трлн доларів, представленого урядом Джо Байдена, субсидії направлять на допомогу американським сім’ям, компаніям, школам та сприятимуть поширенню вакцин.

Під час голосування демократи, за винятком двох, одноголосно проголосували за пакет, республіканці всі проголосували проти.

Згідно з повідомленням «CNBC», пакет включає виплати на суму 1400 доларів на людину, що є автоматичною допомогою для кожної людини, тобто і дітям у тому числі. Таким чином, сім’я з 4 осіб отримає 5600 доларів на додаток до 2400 доларів, перерахованих у січні (600 доларів на людину), але це буде доповнено і додатковими податковими пільгами, якщо дохід домогосподарства не перевищує 150 000 доларів на рік.

Податкова пільга становитиме від 6000 до 7200 доларів, тож у 2021 році рівень епідеміологічних допомог у США становитиме понад 14 000 доларів для сім’ї з 4 осіб.

А це вже така сума, яку можна вважати базовим доходом. Цікаво, як на це реагуватиме ринок праці та як формуватиметься інфляція.

kitekinto.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня