BMW та Ford інвестують у технологію твердотілих акумуляторів

BMW та Ford інвестують у технологію твердотілих акумуляторів

11:44 Травень 4, 2021

Економіка 656 4 хвилини

Magyar

BMW та Ford інвестують у стартап твердотілих акумуляторних технологій разом з інвестиційним фондом Volta Energy Technologies, оголосив Пітер Ламп, керівник акумуляторного бізнесу BMW.

У понеділок обидві компанії заявили, що автовиробники очолюють раунд фінансування в розмірі 130 мільйонів доларів для запуску батарей Solid Power, оскільки прагнуть знизити вартість електромобілів, інвестуючи в розробку доступних, але надійних акумуляторних батарей. Solid Power наразі не розголошує ринкову капіталізацію компанії із сумою інвестицій. Однак Дуг Кемпбелл, заступник генерального директора компанії, наголосив: «BMW та Ford завоювали лідируючі позиції в конкурентній боротьбі на ринку електричної мобільності».

Інвестиційний раунд серії B, до якого входить венчурна компанія Volta Energy Technologies, дозволяє Solid Power розширювати власні виробничі можливості та зрештою позиціонувати виробника акумуляторів для поставок електромобілів у майбутньому.

«Партнерські відносини і супутній капітал дійсно дозволять нам добре реалізувати нашу дорожню карту, що просто означає кваліфікацію цієї технології для використання в транспортних засобах і впровадження її на автомобілі в найближчому майбутньому», – сказав генеральний директор і співзасновник Solid Power Дуг Кемпбелл під час інтерв’ю.

Технологія твердотілих акумуляторів включає накопичувач енергії великої ємності, який оптимізує літій-іонні акумулятори, замінюючи рідкі або гелеві електроліти твердим тілом. Крім інших переваг, нова технологія забезпечує велику щільність енергії та кращу безпеку за рахунок відсутності легкозаймистих компонентів. Solid Power стверджує, що твердотілі батареї мають у півтора разу більше енергоємності, ніж звичайні. Однак технологія все ще занадто дорога для комерційного застосування, і досвіду роботи з нею у компаній досить мало.

Solid Power, розташована недалеко від Денвера, була заснована 2012-го Університетом Колорадо в Боулдері. Цього року вона залучила конвертований борг на суму 5 млн доларів від BMW i Ventures. Її партнерство з німецьким автовиробником BMW почалось у 2016-му. BMW планує до кінця року збільшити кількість своїх моделей електромобілів до п’яти.

Ще один стартап твердотілих акумуляторів – компанії Volkswagen під назвою QuantumScape, яка планує запустити своєю батарею у 2024-му. Минулого року вона стала публічною внаслідок зворотного злиття з компанією із закупівель спеціального призначення (SPAC).

Кемпбелл відмовився повідомити, чи розглядає Solid Power можливість виходу на біржу.

Джерело: MTI

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня