Центральний банк США вивчає питання введення власної криптовалюти

Центральний банк США вивчає питання введення власної криптовалюти

12:56 Травень 26, 2021

Економіка 660 3 хвилини

Magyar

Федеральна резервна система (Fed) – центральна банківська система США – планує влітку опублікувати результати дослідження про можливості введення власних цифрових грошей.

Хоча банк ще не надав жодних деталей з цього питання, директор Центрального банку Джером Пауелл, посилаючись на розвиток платіжних технологій, повідомив, що Fed пильно стежить за процесами та адаптується до інновацій.

«Для ефективного функціонування нашої економіки важливо, щоб люди довіряли не лише долару, а й платіжним мережам, банкам та іншим постачальникам платіжних послуг, усім організаціям, які беруть участь у повсякденному обігу грошей. Наша мета – застосовуючи інновації, забезпечити надійну й ефективну платіжну систему для американських домогосподарств та підприємств», – сказав Пауелл у своєму відеозверненні.

Представники центральної банківської системи США наголосили, що вважають за краще випустити власну цифрову валюту, ніж конкурувати з тими, які вже використовуються у світі.

«Розвиток технологій відкриває нові можливості й для центральних банків. Цифрова валюта центрального банку може бути розроблена таким чином, щоб бути зручною для використання широким колом людей», – зазначив Пауелл.

«Ми прагнемо ознайомитися з усім спектром поглядів на це важливе питання перед тим, як приймати рішення щодо підготовки цифрової валюти Центрального банку США з урахуванням можливостей та ризиків цифрових грошей. Публікація результату дослідження стане початком цього процесу, який вимагає уважності та ретельності», – повідомив директор Центрального банку США.

 (kitekinto.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня