ЄС і Британія досягли домовленості щодо риболовлі

ЄС і Британія досягли домовленості щодо риболовлі

17:50 Червень 4, 2021

Економіка 547 3 хвилини

Magyar

“Ми домовились про можливості риболовлі згідно з торговою угодою між ЄС та Великобританією. Це дасть змогу передбачити, який улов може очікувати риболовецький флот у 2021 році. Домовленість корисна для рибалок, портів, прибережних громад та сталого використання морських ресурсів. Крім того, така подія доводить, що сторони можуть домовитись по обидва боки каналу, якщо хочуть”, – заявив Європейський комісар з питань рибальства.

За словами єврокомісара з питань рибальства Вірджинюса Сінкявічюса, це означає, що сторони мають розподілити 75 спільних рибних запасів на 2021 рік. Домовленість також регулює глибоководний промисел. Зазначається, що переговори тривають із січня, і лише зараз привели до результатів.

Британський міністр торгівлі будує відносини з Брюсселем. Грег Хендс – не такий, яким його уявляють британські міністри – пише брюссельський Politico. По-перше, він говорить не лише англійською, а й французькою та німецькою мовами. Крім того, також розуміє чеську та словацьку. Це є необхідним, оскільки він веде хороші переговори з міністрами торгівлі усіх 27 держав-членів ЄС.

“Йдеться не лише про торгові угоди. Мені також потрібні особисті стосунки. Ніколи не знати, коли мені доведеться поговорити з міністром торгівлі Німеччини”, – заявив в інтерв’ю співробітнику Politico Грег Хендс.

“Великобританія повинна залишатися країною, яка сприяє бізнесу”, – додав він. Китайці вже знайшли шлях до британців: після Brexit, збільшивши експорт до Великобританії на 66% та випередивши Німеччину, Китай став торговим партнером Великобританії номер один.

Джерело:  (hvg.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня