НБУ дозволив відкривати рахунки в банках за документами в «Дії»

НБУ дозволив відкривати рахунки в банках за документами в «Дії»

18:16 Червень 16, 2021

Економіка 531 2 хвилини

Національний банк України (НБУ) дозволив відкривати рахунки в банках за допомогою електронного паспорту, паспорту для виїзду за кордон та свідоцтва про народження у додатку «Дія». Про це повідомляється на сайті регулятора.

Згідно з повідомленням, НБУ унормував низку питань, пов’язаних з відкриттям банківських рахунків.

Зокрема, регулятор дозволив під час відкриття рахунків пред’являти банківському працівнику е-паспорт, е-паспорт для виїзду за кордон, е-свідоцтво про народження та дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків з використанням мобільного додатку «Дія».

Крім того, НБУ розширив можливості використання рахунків умовного зберігання (ескроу). Відтепер такі рахунки зможуть відкривати приватні нотаріуси для прийняття грошової суми боргу від боржника. Бенефіціари рахунку ескроу (зазначені у договорі отримувачі коштів) зможуть давати вказівку банку для перерахування іншій особі коштів з такого рахунку.

Регулятор також визначив порядок обігу нових цінних паперів – ощадних сертифікатів банку, та врегулював питання відкриття рахунків міжнародним організаціям.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня