В Україні витрачено на вакцинацію 7,9 млрд грн – Рахункова палата

В Україні витрачено на вакцинацію 7,9 млрд грн – Рахункова палата

15:25 Червень 18, 2021

Економіка 610 2 хвилини

Magyar

Міністерство охорони здоров’я (МОЗ) вже витратило на вакцинацію 7,9 млрд грн. Ще 2,6 млрд грн залишаються невикористаними. Про це повідомив голова Рахункової палати Валерій Пацкан. 

«До кінця червня МОЗ має використати 10,5 млрд грн на закупівлю вакцини від COVID-19. На сьогодні за бюджетною програмою уже сплачено 7,9 млрд грн, з яких 1,1 млрд грн на початку червня», – сказав Пацкан.

Він зазначив, що з цих коштів 7,8 млрд грн сплатили за закупівлю вакцини, 41 млн грн – шприців, 3,8 млн грн – розчину та 18 млн грн – контейнерів для збору медичних відходів.

«За ці кошти планується закупити 38 млн доз вакцин. Середня вартість вакцини з усіма розхідними матеріалами, закладена в бюджеті, – майже 276 грн», – додав Пацкан.

Він наголосив, що останніми тижнями є позитивна динаміка у вакцинуванні населення. Тому, на його думку, відповідні зміни мають відбутися й у використанні бюджетних коштів, передбачених на закупівлю вакцини.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня