На святкування Дня Незалежності планують витратити більше 5 млрд грн

На святкування Дня Незалежності планують витратити більше 5 млрд грн

15:00 Червень 20, 2021

Економіка 799 2 хвилини

Magyar

На святкування 30-ї річниці Незалежності України уряд планує витратити 5,423 мільярда гривень.

Про це йдеться у висновку Міністерства фінансів до проекту розпорядження Кабінету Міністрів України “Про затвердження плану заходів з підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України”.

“Відповідно до фінансово-економічних розрахунків до проекту акта його реалізація потребуватиме коштів з державного та місцевих бюджетів в обсязі 5423,2 млн грн, у тому числі додаткова потреба становитиме 840,5 млн гривень”, – йдеться в документі.

Також зазначається, що згідно з інформацією від центральних та місцевих органів виконавчої влади щодо фінансування підготовки та відзначення 30-ї річниці незалежності України, додаткова потреба бюджетних коштів, необхідна для реалізації окремих заходів в рамках святкування, становить 1,6 млрд грн.

Згідно з документом, святкування фінансуватимуть з державного та місцевих бюджетів, а також за рахунок інших джерел фінансування, не заборонених законодавством.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня