Запуск ринку землі: зареєстровано вже понад 30 угод

Запуск ринку землі: зареєстровано вже понад 30 угод

15:08 Липень 2, 2021

Економіка 558 2 хвилини

Magyar

1 липня 2021 року в Україні закінчилась дія мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення. За даними Міністерства юстиції, станом на 14 годину першого дня після мораторію було зареєстровано 33 угоди з землею.

“Це перші угоди із землею сільськогосподарського призначення, укладені після зняття мораторію. Програмне забезпечення реєстрів, які працювали до цього часу, не було придатним для забезпечення обігу ділянок і, зокрема, для дотримання обмежень, встановлених Законом щодо ринку землі. Нині ж жодних фізичних перепон для функціонування ринку землі немає, ми маємо стабільно працюючу систему”, – заявив міністр юстиції Денис Малюська.

Ринок землі в Україні перші три роки діятиме в обмеженому режимі. Купувати ділянки можуть лише фізичні особи, і загальна площа таких ділянок не може перевищувати 100 га. До ринку землі не будуть допущені іноземці та особи, на яких наклали відповідні санкції.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня