Україна і Данія уклали угоду про енергетичне партнерство

Україна і Данія уклали угоду про енергетичне партнерство

11:17 Липень 8, 2021

Економіка 500 2 хвилини

Magyar

Міністр енергетики України Герман Галущенко та міністр закордонних справ Королівства Данія Йеппе Кофод підписали угоду про співпрацю в рамках українсько-данської програми енергетичного партнерства у 2021-2026 роках.

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Міненерго.

“Данія є одним із європейських лідерів у здійсненні переходу до зеленої енергетики. Україна, в свою чергу, поділяє цілі Європейського зеленого курсу. Тому я бачу значний потенціал для поглиблення співпраці наших держав у розвитку відновлюваних джерел енергії та посиленні енергетичної безпеки”, — прокоментував Герман Галущенко.

Як зазначається, угода стане новим етапом поглиблення міжурядової співпраці, яка буде зосереджена на втіленні енергетичних рішень та технологій, заснованих на данському досвіді та технічній допомозі, а також відкритті можливостей для компаній, що працюють із зеленою енергетикою.

Передбачається, що Данське енергетичне агентство надаватиме консультації, технічну допомогу та навчатиме спеціалістів українського енергетичного сектору.

“Енергетичне партнерство з Данією сприятиме покращенню умов для впровадження новітніх екологічно чистих енергетичних технологій та залучення інвестицій у стійку енергетику”, — вважає Галущенко.

Розроблений Міненерго проєкт Національного плану дій з енергоефективності передбачає зменшення кінцевого споживання енергії більш ніж на 17% до 2030 року.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня