Україна і МВФ погодили позиції сторін щодо низки питань, але переговори тривають - Мінфін

Україна і МВФ погодили позиції сторін щодо низки питань, але переговори тривають - Мінфін

17:46 Липень 10, 2021

Економіка 3244 3 хвилини

Magyar

Українська делегація у Вашингтоні та представники Міжнародного валютного фонду (МВФ) провели зустрічі й погодили позиції сторін щодо низки питань, зокрема з антикорупційної реформи, реформи корпоративного управління та з питання незалежності Національного антикорупційного бюро України (НАБУ), проте переговори щодо укладення Staff level agreement триватимуть.

“Переговори дали змогу узгодити позиції обох сторін, зокрема щодо антикорупційної реформи, реформи корпоративного управління та з питань незалежності НАБУ”, – повідомляється на сайті Міністерства фінансів.

“Однак експерти МВФ зазначили, що рішення КСУ призвели до відкату антикорупційних зусиль, що потребує відповідної реакції з боку української влади. Сторони домовилися про тісну комунікацію та спільну роботу для можливості досягнення Staff level agreement найближчим часом”, – додав Мінфін.

Згідно з повідомленням, під час робочого візиту до США міністр фінансів Сергій Марченко провів низку зустрічей із представниками МВФ для обговорення подальшої співпраці. Зокрема, відбулися переговори з директором Європейського департаменту Альфредом Камером, виконавчим директором МВФ Полом Гілберсом, главою місії МВФ в Україні Іванною Владковою-Голлар, постійним представником МВФ в Україні Ваграмом Степаняном та іншими представниками фонду.

Міністр фінансів зазначив, що Верховна Рада України в короткий термін ухвалила низку законопроектів, необхідних для продовження програми співпраці з МВФ, йдеться в повідомленні.

“Підтримка МВФ є дуже важливою для України. І я вдячний за підтримку в проведенні реформ. Економічна ситуація в країні покращується, але для забезпечення макроекономічної стабільності України надзвичайно важливо бути в програмі співпраці з МВФ”, – наводить прес-служба слова Сергія Марченка.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня