Джо Байден прагне обмежити монополію техногігантів

Джо Байден прагне обмежити монополію техногігантів

16:05 Липень 13, 2021

Економіка 381 2 хвилини

Magyar

Президент США Джо Байден підписав виконавчий указ, спрямований на припинення антиконкурентної практики з боку техногігантів, а отже, покликаний ліквідувати їхню монопольну владу в кількох секторах, повідомляє Reuters.

Якщо документ буде прийнято, це може, зокрема, зменшити витрати американців на Інтернет і повернути їм гроші, якщо авіакомпанія переплутає їхній багаж.

Регламент закликає регулятори звертати особливу увагу на оманливі та згубні наслідки на ринку праці, охорони здоров’я, технологій і сільського господарства та на їхніх споживачів.

Президент США Джо Байден заявив, що поклав край зловживанням у зв’язку з монопольними ситуаціями, а також великим скороченням працівників через злиття компаній та зменшення вибору, спричинене підвищенням цін.

Згідно із заявою Білого дому, кількість стартапів у Сполучених Штатах із 1970-х років зменшилася майже на 50%, оскільки великі корпорації ускладнюють вихід добросовісних американців на ринок.

Крім того, зниження заробітної плати через відсутність конкуренції означає втрату до 5000 доларів на рік для середньостатистичного домогосподарства в США.

Регламент також покладе край надмірним зборам за припинення контрактів, що стягуються інтернет-провайдерами під час розірвання договору, а також полегшить людям перехід між банками.

Указ не омине й великі технологічні компанії, монопольне становище яких відтепер намагатимуться обмежувати набагато більше.

Джерело: (portfolio.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня