Економіки США та Росії повернулися на доепідемічний рівень

Економіки США та Росії повернулися на доепідемічний рівень

17:00 Серпень 1, 2021

Економіка 441 3 хвилини

Magyar

Згідно з останніми даними, дві великі економіки – США та Росія – повернулися до рівня, який мали до епідемії коронавірусу.

Економіка США відновила доковідний рівень, хоча останні показники темпів зростання ВВП не виправдали очікувань аналітиків. Показники валового внутрішнього продукту Сполучених Штатів за три місяці (квітень, травень, червень) зросли на 6,5% (у річному вимірі).

І хоча це більше, ніж зростання на 6,3% за перший квартал року, водночас набагато нижче за 8,3%, очікуваного аналітиками, повідомляє The Guardian.

Утім слід зазначити, що показник ВВП найбільшої економіки світу з урахуванням інфляції повернувся до рівня 2019 року. Відновлення США відбулося після падіння економіки країни на 3,4% у 2020-му. На фоні передбачуваного падіння на 3,5% це дещо кращий показник, але все ж найбільше падіння з 1946 року.

Тим часом виявилося, що й російській економіці вдалося повернутися на доепідемічний рівень у червні завдяки росту ВВП на 8,5% в річному вимірі. ВВП РФ в першому півріччі зріс на 4,6% (у річному вимірі), що перевищило очікування аналітиків, повідомляє RT.com.

У другому кварталі ВВП зріс на 10,1% порівняно з аналогічним періодом 2020 року. Це зростання становить 1,5% порівняно з другим кварталом 2019-го, повідомило міністерство економіки Росії.

Минулого місяця відомство підвищило очікуване зростання за підсумками 2021 року до 3,8% (з раніше очікуваного 2,9%). Таким чином російська економіка може показати безпрецедентні з 2012-го темпи зростання.

(Origo)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня