Цього року Україна витратила на боротьбу з COVID-19 майже 30 млрд грн

Цього року Україна витратила на боротьбу з COVID-19 майже 30 млрд грн

15:58 Серпень 13, 2021

Економіка 1124 3 хвилини

Magyar

Від початку 2021 року в Україні на боротьбу з коронавірусною хворобою Covid-19 витратили 29 млрд гривень. Найбільше коштів витратили на оплату послуг з екстреної та стаціонарної медичної допомоги та послуг з вакцинації населення.

Про це повідомила пресслужба Міністерства фінансів.

Згідно з повідомленням, за сім місяців видатки на боротьбу з COVID-19 склали 29 млрд грн. 

Зокрема, 11,7 млрд грн було витрачено на оплату послуг з екстреної та стаціонарної медичної допомоги, наданих пацієнтам з COVID-19, та послуг з вакцинації населення від COVID-19; 9,2 млрд – на закупівлю вакцини; 2,3 млрд – на придбання товарів та послуг для запобігання поширенню COVID-19; 15,5 млн грн – на виплати закладам Національної академії медичних наук за послуги з госпіталізації пацієнтів; 600 млн грн – на забезпечення лікарень киснем; 2,9 млрд грн – на заходи соціальної підтримки населення в умовах карантину; 800 млн грн – на виплату лікарняних; 1,1 млрд грн – на виплату допомоги з безробіття; 18,3 млн грн – на заходи з боротьби з COVID-19 у закладах освіти; 750 млн грн – на доплати до зарплат військовослужбовцям Нацгвардії та Держприкордонслужби, органів і підрозділів цивільного захисту, поліцейським, медичним та іншим працівникам відомчих закладів охорони здоров’я.

За словами заступника міністра фінансів Романа Єрмоличева, Мінфін здійснює «системне та комплексне» фінансування заходів, спрямованих на посилення спроможності сфери охорони здоровʼя у боротьбі з хворобою.

«Для цього в державному бюджеті передбачено значний фінансовий ресурс. Однак, сподіваємось, що громадяни також свідомо оцінять ризики, повʼязані з наслідками захворювання на коронавірус, і пройдуть повний курс вакцинації», – зауважив чиновник.

Загалом на боротьбу з Covid-19 у 2021 році передбачено понад 36 млрд грн.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня