Західна Африка – новий штаб піратів

Західна Африка – новий штаб піратів

10:16 Серпень 25, 2021

Економіка 819 3 хвилини

Magyar

Морська торгівля не постраждала від кризи, спричиненої епідемією коронавірусу, але моряки дуже виснажені.

За останні десять років кількість інцидентів, пов’язаних із судноплавством, скоротилася на 50%. Згідно зі звітом за 2021 рік компанії Allianz, яка займається страхуванням суден, минулого року було втрачено 49 великих кораблів (проти 98 у 2011-му), а загальна кількість інцидентів становить 2 703, що на 4% менше, ніж у 2018-му.

Морський регіон на півдні Китаю, Індокитаю, Індонезії та Філіппін продовжує лідирувати за глобальними збитками – на цю територію припадає кожна третя аварія.

Водночас центром піратства у світі є Гвінейська затока: у 2020-му тут відбулося 95% викрадень, у тому числі корабельного персоналу. Минулого року в цьому регіоні в ході 22 нападів були викрадені 130 працівників, що є найбільшою на сьогодні кількістю.

Морська торгівля не зазнала збитків від епідемії коронавірусу на тому ж рівні, що й інші сфери економіки, і цьогоріч може перевищити рівень 2019 року.

У червні 2021-го близько 300 вантажних суден були змушені стояти в черзі, щоб зайти до переповнених портів. Час перебування танкерів, які очікували на розвантаження, із 2019 року подвоївся.

У березні 2021-го близько 200 тисяч моряків застрягли на борту кораблів, оскільки не могли повернутися додому через обмеження, введені у зв’язку з COVID-19.

Більш тривалі перебування в морі можуть призводити до розумової перевтоми й негативно позначатися на прийнятті рішень, що, у свою чергу, впливає на безпеку, ідеться у звіті. Як додали його автори, були зафіксовані інциденти, які траплялися через те, що екіпаж проводив на борту більше часу, ніж мав би. Навчання моряків є складним, а нинішні умови праці не дуже привабливі для нових працівників. Дефіцит робочої сили може збільшити попит на судноплавство, коли міжнародна торгівля нормалізується.

Інциденти, пов’язані з великими та гігантськими кораблями, викликані також збільшенням розмірів суден, адже компанії прагнуть до економії часу та пального.

Джерело: origo.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня