Європейському об’єднанню територіального співробітництва ТИСА виповнилося п’ять років

Європейському об’єднанню територіального співробітництва ТИСА виповнилося п’ять років

19:08 Вересень 14, 2021

Економіка 1463 2 хвилини

Magyar

Європейському об’єднанню територіального співробітництва з обмеженою відповідальністю ТИСА (ЄОТС ТИСА) виповнилося п’ять років.

Загальною метою організації є сприяння транскордонному співробітництву між сторонами для зміцнення економічної, соціальної та територіальної згуртованості. Робота ЄОТС ТИСА, яке було створене за підтримки органів місцевого самоврядування області Саболч-Сатмар-Берег, міста Кішварда, Міністерства зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини та Закарпатської обласної ради, супроводжується особливою увагою. У Кішварді на конференції з нагоди річниці створення об’єднання підбили підсумки його діяльності за минулі роки та окреслили плани на наступний період.

Голова Товариства угорської культури Закарпаття Василь Брензович на заході повідомив, що п’ять років тому тодішньому керівництву Закарпатської області та Міністерству закордонних справ Угорщини вдалося створити ЄОТС ТИСА, що було і залишається спільним інтересом сторін.

«Щоправда, протягом тривалого часу об’єднанню доводилося боротися з труднощами та обмеженнями, які здебільшого чинили українські правоохоронні органи. Однак об’єднання живе, розвивається, хоча водночас останні п’ять років показують, що результатів доволі мало», – зазначив голова ТУКЗ-КМКС.

Планується, що в майбутньому організація працюватиме ефективніше, і це дозволить зробити життя мешканців прикордонних регіонів, Закарпаття й Саболч-Сатмар-Березької області, кращим та комфортнішим.

TV21 Ungvár/Kárpátalja

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня