Оператор ГТС зробив заяву через початок постачання газу РФ до Угорщини в обхід України

Оператор ГТС зробив заяву через початок постачання газу РФ до Угорщини в обхід України

14:14 Жовтень 1, 2021

Економіка 470 2 хвилини

Magyar

Росія почала постачання газу до Угорщини в обхід України. Голова Оператора ГТС Сергій Макогон заявив, що монополізація газових маршрутів “Газпромом” ставить питання щодо основоположних принципів функціонування газових ринків ЄС.

За його словами, Угорщина протягом десятиліть отримувала газ через територію України, і українська сторона жодного разу не порушувала зобов’язань.

“Більш того, український маршрут – найбільш економічно вигідний, бо є найкоротшим шляхом постачання газу до Угорщини, про це свідчать обсяги торгівлі між компаніями обох країн за останні роки”, – заявив Макогон.

Він заявив, що монополізація газових маршрутів “Газпромом” ставить питання щодо основоположних принципів функціонування газових ринків ЄС – конкурентності та прозорості.

“Посилення домінуючого положення одного гравця та використання їм важелів впливу в очевидно політичних цілях на фоні шокуючого зростання цін на газ в Європі має бути зупинено”, – вважає він

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня