В Ухані завершили будівництво лікарні для пацієнтів з коронавірусом. ВІДЕО

В Ухані завершили будівництво лікарні для пацієнтів з коронавірусом. ВІДЕО

19:02 Лютий 3, 2020

Економіка 2706 2 хвилини

Magyar

У китайському місті Ухань завершили будівництво першої з двох тимчасових лікарень, призначених виключно для лікування пацієнтів з новим типом коронавірусу. Будівництво лікарні розпочалося ввечері 23 січня і велося прискореними темпами.

Приймати хворих госпіталь загальною площею 25 тис. кв. м., що розрахований на тисячу місць, почав у понеділок. Працюватимуть там 1,4 тис. військових медиків.

Для проектування та будівництва споруди фахівців доставляли протягом ночі з іншої частини країни. У людей не було вибору, їхати чи ні. З використанням землі під будівництво також не виникало проблем.

Китай вже має досвід швидкого втілення таких монументальних проектів, у  2003 році цілу лікарню також збудували за один тиждень. Тоді, як і тепер,  лікарня складалася зі збірних будівельних елементів.

Тоді над зведенням споруди працювало 4 тисячі людей. Після відкриття лікарня, безперечно, мала все, що було доступно відповідно до тогочасних наукових розробок. Під час тогочасної епідемії лікарня за два місяці прийняла сьому частину всіх хворих Китаю.

BBC /inex.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня