Жага Росії до золота невгамовна

Жага Росії до золота невгамовна

15:47 Жовтень 26, 2021

Економіка 272 2 хвилини

Magyar

Частка золота в міжнародних резервах Росії минулого місяця знову зросла: золоті запаси центрального банку сягнули майже 2300 тонн.

Золоті запаси в міжнародних резервах РФ за останній місяць збільшилися на 0,14%, сягнувши 73,9 мільйона унцій. Це означає рівно 2 298 547 тонн станом на 1 жовтня, повідомляє RT.com, посилаючись на звіт Центрального банку Росії.

Цифри показують, що у вересні російський центробанк збільшив свої золоті запаси на 3,1 тонни. Покупка відбулася після того, як у липні – уперше з квітня 2020 року – він підвищив свої запаси на 100 000 унцій (3,1 тонни). Минулого місяця золото становило 20,95% міжнародних резервів Росії.

Крім того, загальні резерви включають акції, іноземну валюту та спеціальні права запозичення (СПЗ), які є спеціальною валютою Міжнародного валютного фонду (МВФ).

До речі, у червні 2019 року запаси дорогоцінних металів перевищили встановлену регулятором мету в 500 мільярдів доларів, після чого постійно залишалися вищими за цей показник.

У 2020-му резерви Росії зросли більш ніж на 40 мільярдів доларів, незважаючи на те, що епідемія коронавірусу сильно вдарила по російській економіці й уряд підняв витрати на підтримку бізнесу та домогосподарств.

РФ має п’ятий за величиною міжнародний резерв у світі. На 1 вересня його загальна вартість становила понад 618 мільярдів доларів.

 (origo.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня