Гендиректор соцмережі Twitter прогнозує неабияку гіперінфляцію

Гендиректор соцмережі Twitter прогнозує неабияку гіперінфляцію

10:06 Жовтень 27, 2021

Економіка 274 2 хвилини

Magyar

У США та й усьому світі наближається гіперінфляція, яка все змінить, написав у Twitter Джек Дорсі в суботу.

Генеральний директор соцмережі у такий спосіб відреагував на те, що у вересні темпи зростання цін у країні досягли майже 30-річного піку.

«Гіперінфляція змінить усе. Це вже відбувається», – зазначив Джек Дорсі.

Наголосивши, що інфляція в США у вересні зросла до майже 30-річного максимуму (до 5,4%), Дорсі зауважив, що проблема більша, ніж думали політики. Глава Федеральної резервної системи Сполучених Штатів Джером Пауелл, у свою чергу, раніше визнав, що інфляційний тиск, «імовірно, триватиме довше, ніж очікувалося, і може зберегтися у 2022 році». При цьому керівник центрального банку очікує, що найближчим часом ФРС почне відмовлятися від надзвичайних заходів підтримки економіки, які спровокували зростання інфляції.

Дорсі каже, що інфляція – це проблема не тільки США, незабаром вона загостриться в усьому світі. При цьому бізнесмен попереджає не просто про тривалу високу інфляцію, а про справжню гіперінфляцію.

Джерело:  (portfolio.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня