За перший квартал 2020 року економіка України  впала на 5%

За перший квартал 2020 року економіка України впала на 5%

20:15 Червень 4, 2020

Економіка 610

Magyar

За підрахунками Міністерства економіки за перші чотири місяці січень-квітень 2020 року економіка зменшилася на п’ять відсотків, як прогнозувалося раніше. повідомляє пресслужба Мінекономіки.

“Як і очікувалось, за результатами квітня продовжилося падіння економіки в умовах рекордно низького рівня ділової активності. 

У квітні більшість підвидів виробничої діяльності вже відчули повний негативний вплив поширення у світі COVID-19 (через тимчасове зменшення попиту у світі на вітчизняну промислову та тваринницьку продукцію на тлі падіння економічної активності) та продовження дії карантинних заходів для стримування пандемії в середині країни”, – йдеться в огляді.

“У комплексі з поєднанням дії стримуючих чинників, сформованих у попередніх періодах, скорочення обсягів ВВП у січні-квітні 2020 року оцінено Мінекономіки на рівні 5%, що повністю відповідає прогнозу (у І кварталі  2020 року, за оперативною оцінкою Держстату,  падіння ВВП становило 1,5%), – додали у відомстві.

Економічна правда

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня