У 2023 році Хорватія та Болгарія можуть ввести євро

У 2023 році Хорватія та Болгарія можуть ввести євро

10:11 Червень 19, 2020

Економіка 2395 2 хвилини

Magyar

У 2023 році Хорватія та Болгарія можуть увійти в «зону очікування», заявив член правління Європейського центрального банку (ЄЦБ) Фабіо Панетта в інтервю французькому Le Monde, високо оцінивши досягнення країн у підготовці до переходу на єдину валюту, передає угорський портал Növekedés.hu.

Член ЄЦБ позитивно оцінив зусилля Болгарії та Хорватії заради прийняття єдиної валюти й наголосив, що обидві країни покладають великі сподівання на туристичний сектор.

«Хорватія та Болгарія прийняли сміливі заходи для зближення, – сказав Фабіо Панетта, який відповідає за міжнародні та європейські відносини в ЄЦБ. – Якщо процес завершиться успішно, вони можуть увійти в «зону очікування» до кінця року».

Як зазначає портал, зазвичай країни залишаються в системі очікування не менше двох років, щоб довести, що їхні валюти стабільні. «Перше доступне вікно для приєднання Хорватії та Болгарії до зони євро буде у 2023 році, якщо всі попередні оцінки пройдуть успішно», – уточнив Панетта.

Джерело: hvg

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня