В Україні цього року  значно скоротилось сільськогосподарське виробництво

В Україні цього року значно скоротилось сільськогосподарське виробництво

19:03 Серпень 20, 2020

Економіка 2691 2 хвилини

Magyar

Цього року за останні сім місяців сільгосппідприємства скоротили випуск на 15%, приватні господарства – на 4%, повідомляє Державна служба статистики.

За даними, у січні-липні цього року сільськогосподарські компанії скоротили виробництво на 15,3%, а приватні господарства – на 4,2%. Випуск суб’єктів агропромислового комплексу протягом семи місяців 2020 року зменшився на 11,2%, зниження продукції рослинництва на 15,7%, а тваринництва – на 2,5%.

19 серпня Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства знизило очікуваний урожай зернових для всіх категорій з 72,1 до 70 мільйонів тонн. Асоціація хліборобів України скоротила перспективи врожаю на 2 мільйони тонн у серпні через посуху, яку зазнали останні тижні по всій Україні. У поточному маркетинговому році – з липня 2020 року по червень 2021 року – український експорт пшениці може впасти на 17%, з 20 мільйонів до 17 мільйонів тонн, згідно з прогнозом балансу міністерства.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня