ФРС змінює плани щодо інфляції

ФРС змінює плани щодо інфляції

09:13 Серпень 30, 2020

Економіка 498

Magyar

Найближчим часом Федеральний резерв США буде орієнтуватись на “середню цільову інфляцію в 2 відсотки”, що означає, що інфляція може перевищувати 2 відсотки, але деякий час, імовірно, рухатиметься і нижче них. Однак поки невідомо, як довго ФРС буде готовий миритись із обезціненням грошей і який рівень він уже вважатиме “занадто низьким”.

Федеральна резервна система (ФРС) працює над цільовим рівнем інфляції “близько двох відсотків” із 2012 року.

За словами експерта з RBC Capital Markets, із “середньою цільовою інфляцією у 2 відсотки”, центральний банк матиме можливість продовжувати програми відновлення економіки до тих пір, поки інфляція  “добряче”не перевищить 2 відсотки.

Цим кроком ФРС досягне того, що навіть при нинішній рекордно низькій процентній ставці він матиме інструмент стимулювання ринку праці або економіки, який, згідно з даними, опублікованими в середу, в другому кварталі через коронавірус упав на 31,7 відсотка.

Нинішнім рішенням також ФРС припиняє свою понад тридесятилітню практику, а саме недопускання зростання інфляції шляхом підвищення процентних ставок.

Заява, зроблена в середу, може також означати і те, що ФРС не чіпатиме процентних ставок навіть протягом дуже довгого періоду,  який зараз знаходиться у діапазоні між 0,00-0,25 відсотка.

Джерело: (hvg.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня