Експерт дав прогноз курсу долара до кінця року

Експерт дав прогноз курсу долара до кінця року

20:59 Вересень 15, 2020

Економіка 344

Magyar

За словами експерта, прогноз ICU на кінець 2021 року передбачає курсовий діапазон 29,5-30,5 грн/дол. Такий прогноз озвучив голова департаменту корпоративного аналізу інвестгрупи ICU Олександр Мартиненко.

“У четвертому кварталі 2020 року ми очікуємо помірне ослаблення гривні через погіршення девальваційних очікувань і повернення дефіциту поточного рахунку – до діапазону 29-30 грн/дол. На кінець року. Помірне ослаблення гривні продовжиться в 2021 році через відновлення попиту на імпортні товари і зростання світових цін на енергоносії”, – сказав Мартиненка.

Також Мартиненко розповів, що профіцит поточного рахунку буде звужуватися, але прогноз на 2020 рік поліпшується, оскільки COVID-19 пригнічує імпорт і подорожі вище очікувань, а приплив грошових переказів виявився досить стійким. Експерт зазначив, що загалом платіжний баланс виграє від зовнішніх умов: міжнародні резерви зростуть на 3,3 мільярда доларів у 2020 році, а у 2021 досягнуть 31,9 мільярда доларів та 110% показника адекватності резервів МВФ.

 УНІАН

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня