General Motors планує розробляти електронні літальні авто

General Motors планує розробляти електронні літальні авто

10:03 Вересень 18, 2020

Економіка 569

Magyar

General Motors (GM) починає вивчати ринок літальних таксі й уже давно цікавиться створенням літальних автомобілів. Керівництво компанії вважає, що виготовленням таких інноваційних транспортних засобів може зайнятися підрозділ з розробки електромобілів.

Ілюстрація, джерело: AFP/HO

Американський автовиробник General Motors (GM) підтвердив інформацію про те, що цікавиться виробництвом аероавто.

Однак цей крок не є надзвичайним сюрпризом, оскільки сама компанія заявила, що відкриття відповідає планам щодо електромобілів та проєкту акумулятора Ultium, пише Reuters.

«Ми віримо в майбутнє ринку електрокарів, і це стосується не тільки наземного транспорту. Потужність та гнучкість нашої акумуляторної системи Ultium дає змогу використовувати її в багатьох інших сферах, зокрема й для літального транспорту»,

– зазначила виконавча директорка GM Мері Барра.

Незважаючи на те, що розвиток перевезень літальним транспортом перебуває ще в зародковому стані, значна кількість аналітиків стверджують, що цей сектор має великий потенціал. Тож не дивно, що акції GM після заяви зросли на 5,4%.

За останніми даними іноземних інформагентств, на сьогодні корпоративні та приватні інвестори вклали близько 2,3 мільярда доларів у понад сто стартапів, які займаються виробництвом різного літального транспорту, враховуючи дрони та аеротаксі.

Ця галузь є особливо захоплюючою, проте розробки досить трудомісткі. Наприклад, Amazon і Walmart уже мають справу з вантажними безпілотниками, але перевозити людей на літальних автомобілях набагато складніше, особливо якщо розглядати це як стійку бізнес-модель.

Однак, крім GM, інші великі автомобільні компанії вже намагаються скористатися цією можливістю. Наприклад, Hyundai в січні об’єднався з Uber для розробки електричних таксі і до 2025 року витратить 1,5 млрд доларів на інвестиції.

Тим часом Toyota є провідним інвестором у стартап під назвою Airy, який розробляє повітряні таксі, а компанія Daimler фінансує штутгартський Volocopter. Крім того, над ідеєю працює Porsche спільно із Boeing.

Джерело: origo.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня