Німці сплачують за електроенергію найбільше

Німці сплачують за електроенергію найбільше

10:54 Вересень 23, 2020

Економіка 1039

Magyar

Згідно з порівняльним опитуванням порталу Verivox та даними постачальника енергетичної галузі Global Petrol Prices, німецькі споживачі платять найвищий у світі тариф на електроенергію, більше ніж удвічі перевищуючи середній світовий показник.

Як свідчить опитування, німецькі споживачі платять у середньому 32,10 євроцента за кіловат-годину електроенергії, що на 163% більше, ніж всесвітній показник – 12,22 цента.

«Із 2000 року ціни на електроенергію в Німеччині зросли більш ніж удвічі», – звернув увагу Торстен Сторк, енергетичний експерт компанії Verivox. Він додав, що це в основному пов’язано з високою часткою податків, зборів та внесків, на яку тепер припадає понад 50% плати за електроенергію. Наприклад, внесок у сприяння розвитку відновлювальних джерел енергії, згідно з відповідним законом (Erneuerbare-Energien-Gesetz) EEG-Umlage, зріс більш ніж у десять разів з 2004 року, коли Verivox почав фіксувати ціни на енергію в Німеччині.

Другим за величиною тарифом на електроенергію у світі є Данія – 27,81 цента за кіловат-годину, тоді як на Багамах цей показник становить 27,73 цента, а в Бельгії – 26,60 цента. У Португалії за електроенергію платять 26,40 цента, у Японії – 24,65 цента, Руанді – 23,86 цента, Ірландії – 23,70 цента.

Найдешевше можна отримати електроенергію в Судані, де ціна становить 0,24 цента за кіловат-годину. В Ефіопії електроенергія коштує 0,90 цента, у Киргизстані – 1,03 цента, Зімбабве – 1,22 цента, Лівії – 1,24 цента, Анголі – 1,77 цента, Омані – 2,30 цента, Іраку та Кувейті – 2,59 цента, Узбекистані – 2,66 цента.

Навіть у великих промислово розвинутих країнах електроенергія набагато дешевша, ніж у Німеччині. Наприклад, у США німці могли б платити вдвічі менше половини – 13,03 цента за кіловат-годину, тоді як Саудівська Аравія, Росія, Мексика, Китай, Індія, Аргентина, Індонезія, Туреччина, Канада та Південна Корея платять на 10 центів менше.

Враховуючи місцевий рівень цін, Німеччина посідає 16-те місце у світі за купівельною спроможністю, але все ще є найдорожчим місцем для споживачів електроенергії серед G20. У рамках G20 Італія та Туреччина посідають друге й третє місця серед країн з найдорожчим газом.

Беручи до уваги купівельну спроможність, Руанда має найдорожчу електроенергію у світі. На другому місці знаходиться Нікарагуа, на третьому – Буркіна-Фасо. А найдешевша електроенергія в Судані, Ефіопії та Зімбабве.

Джерело: kitekinto.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня