Власник компанії Nutella виплатить 6 тисячам своїх співробітників премію в розмірі 2100 євро

Власник компанії Nutella виплатить 6 тисячам своїх співробітників премію в розмірі 2100 євро

14:39 Вересень 23, 2020

Економіка 706

Magyar

Цієї осені 6 тисяч працівників італійського кондитерського гіганта Ferrero отримають на свої рахунки в середньому на 2100 євро більше, передає портал G7.hu.

У фінансовому році, що закінчився в серпні, Ferrero збільшив свої доходи на 2,9 відсотка, а загальний прибуток компанії – до 222 млн євро. Оскільки фінансова перспектива свідчила про максимальну премію у 2200 євро, фактичні показники могли бути дуже близькими до мети компанії.

Виплата може дещо відрізнятись у співробітників на кожному окремому заводі Ferrero: мінімальна премія становитиме 2029 євро, а в найбільш ефективних підрозділах компанії працівники отримають 2170 євро. Це досить вагоме досягнення в рік економічних проблем, спричинених епідемією коронавірусу, особливо в Італії, яка дуже постраждала під час першої хвилі навесні 2020-го. У заяві профспілки зазначено, що пандемія суттєво вплинула на італійські структури споживання, проте глобальний попит на продукцію Ferrero в середньому не знизився.

Джерело: index

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня