Угорець уперше стане виконавчим директором МВФ

Угорець уперше стане виконавчим директором МВФ

18:02 Жовтень 29, 2020

Економіка 882

Magyar

Даніель Палотаі, керівник і головний економіст Національного банку Угорщини, стане першим угорцем, який із 1 листопада стане членом керівного органу Міжнародного валютного фонду (МВФ).

У раді директорів, що складається з 24 членів, він представлятиме групу країн Центральної та Східної Європи (Туреччина, Австрія, Угорщина, Чехія, Словаччина, Білорусь, Словенія та Косово).

«Основним своїм завданням вважаю ефективне представництво інтересів Угорщини, створювати більш реалістичні, глибокі та позитивні враження про Угорщину», – повідомив фінансист виданню Index.

Видання зазначає, оскільки Рада керівників приймає рішення не лише про внутрішні справи МВФ, але й із питань, що стосуються всіх 190 країн-членів, посаду виконавчого директора можна розглядати не лише як економічно-фінансову, але й дипломатичну.

 (vg.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня