Ціни на комунальні послуги в Україні зросли на третину

Ціни на комунальні послуги в Україні зросли на третину

17:13 Листопад 30, 2020

Економіка 811 2 хвилини

Magyar

Нарахування за житлово-комунальні послуги з урахуванням електроенергії в жовтні 2020 року склали 11,0 млрд грн, що на 32,5% більше, ніж у вересні (8,3 млрд грн).

Про це повідомляє Державна служба статистики України.

За даними статистичного відомства, у жовтні 2020 року населенням країни сплачено за житлово-комунальні послуги 9,0 млрд (81,2% нарахованих за цей період сум).

Заборгованість населення по сплаті за житлово-комунальні послуги на кінець жовтня 2020 року склала 56,1 млрд грн, що на 1,8 млрд грн більше, ніж місяцем раніше (54,3 млрд грн).

За даними статистичного відомства, за станом на 31 жовтня заборгованість населення за постачання та розподіл природного газу склала 22,4 млрд грн, за постачання теплової енергії та гарячої води – 16,7 млрд грн, за централізоване водопостачання та водовідведення – 5,7 млрд грн, за управління багатоквартирним будинком – 5,1 млрд грн, за постачання і розподіл електричної енергії – 5,1 млрд грн, за надання послуг із вивезення побутових відходів – 1,1 млрд грн

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня