Емірати – це перша країна Перської затоки, яка побудує вугільну електростанцію

Емірати – це перша країна Перської затоки, яка побудує вугільну електростанцію

21:20 Листопад 30, 2020

Економіка 894 2 хвилини

Magyar

Об’єднані Арабські Емірати стануть першою арабською державою в Перській затоці, яка вироблятиме електроенергію з вугілля. Однак з огляду на те, що уряди все частіше звертаються до більш чистих видів палива, а ціни на відновлювані джерела енергії падають, така електростанція в регіоні може стати останньою.

Вугільна електростанція Hassyan буде побудована в Дубаї в рамках інвестицій у розмірі близько 3,4 млрд доларів. З планами на першому етапі потужність станції становитиме 600 мегават, однак до 2023 року буде збільшена до 2400 мегават.

Будівництво розпочалось у 2016 році, і проєкт унікальний, оскільки в країнах Перської затоки, яка багата нафтою та газом, досі не було вугільної електростанції.

Вугілля, до речі, є найбільш забруднюючим паливом для вироблення електроенергії, тому це дивно, проте стандарти Hassyan по забрудненню будуть засновані на рекомендаціях для електростанцій, що працюють на природному газі. А це означатиме, що Hassyan викидає менше вуглецю, ніж зазвичай радять Європейський Союз і Міжнародна фінансова корпорація Світового банку для вугільних електростанцій.

Міжнародне енергетичне агентство, яке консультує найбагатші країни світу з питань енергетичної політики, заявило: якщо Hassyan забезпечить 20% електроенергії ОАЕ, коли електростанція буде повністю введена в експлуатацію, то це значно знизить витрати на електроенергію для місцевих жителів.

Джерело: vg.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня