У Кабміні розповіли, яке озброєння виробляти спільно з партнерами найважче
Спільне виробництво артилерійських боєприпасів з країнами-партнерами є один з найважчих. Причиною цього є дефіцит пороху та вибухової речовини у світі.
Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олександра Камишіна в ефірі телемарафону.
“Найважче йде виробництво боєприпасів артилерійських, тому що дефіцитна позиція глобально у світі. Компоненти для її виробництва, а саме вибухова речовина та порох є дефіцитними позиціями у світі”, – сказав він.
Міністр зазначив, мова йде про дефіцит не лише в Україні, а також про ЄС та США.
Камишін додав, що станом на зараз понад 500 українських компаній працюють на вітчизняну “оборонку”. З них 400 компаній – це приватний сектор, 100 – державні. З державного сектору більшість підприємств – це підприємства “Укроборонпрому”.
Міністр також пояснив, що збільшення компаній на ринку – це позитивна тенденція, оскільки росте конкуренція, а ціна зменшується.
“У нас є хороший приклад по 82-ій міні. За дев’ять місяців минулого року ціна знизилася удвічі. Це відбулося, тому що нові компанії долучилися до виробництва. Завдяки цьому зменшилися ціна”, – пояснив Камишін.
Нагадаємо, що на озброєнні української армії вже десятки дронів вітчизняного виробництва. Йдеться не лише про безпілотні літальні апарати, але й про надводні дрони.
Раніше голова СБУ повідомив, що в Україні виготовили унікальний морський надводний дрон “Морський малюк”. Виробництво цих безпілотників розташоване в Україні, але заводи знаходяться під землею.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися