![Мексиканська поліція купить українські електробайки](https://economic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2019/12/1-3-2.jpg)
Мексиканська поліція купить українські електробайки
![](http://economic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2019/12/1-3-2.jpg)
Український стартап Delfast підписав контракт з мексиканською поліцією на поставку електричних мотоциклів.
Про це заявив його засновник Данило Тонкопій під час українського фіналу конкурсу стартапів, які поїдуть на Startup Grind Global 2020.
До відома, велосипед Delfast — розробка однойменного українського стартапу. 2017 року вони так зацікавили спільноту на Kickstarter, що зібрали потрібні 50 тис. $ всього за два дні.
Для власників електробайка створено мобільний додаток, який дозволяє повністю контролювати транспортний засіб. Наприклад, при початку руху чи різких змінах швидкості на смартфон приходять push-повідомлення, а координати байка можна в режимі реального часу бачити на карті. Отже, вкрасти його буде дуже складно. Також додаток показує технічні параметри, як-от цикл батареї, максимальну швидкість, залишок пробігу тощо.
![](http://economic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2019/12/2-1-3.jpg)
Данило Тонкопій поки не розголошує деталей поставки електробайків в Мексику. Він згадав лише, що вона повинна відбутися в березні.
У презентації стартапу також відзначено, що він веде переговори з Департаментом поліції Лос-Анджелеса. У ній було зазначено, що за підсумками року дохід Delfast складе $ 565 000, на 453% більше, ніж в минулому році.
У 2017 році електровелосипед виробництва Delfast просто на Київському велотреку встановив світовий рекорд по дальності їзди на одному заряді – трохи більше 367 км. Для більшості електроскутерів і електробайків це недосяжний показник.
Нагадаємо, серед найбільших переваг в порівнянні з аналогами розробники Delfast ebike відзначили найбільший запас ходу — 380 км у відповідній комплектації.
Крейсерська швидкість українського електровелосипеда становить 45 км / год. Його максимальна швидкість становить 80 км / год. Акумулятор, виготовлений в США, розрахований на три тисячі циклів і підтримує рекуперацію енергії.
Серед найбільших переваг порівняно з аналогами розробники Delfast ebike відзначили найбільший запас ходу – 380 км у відповідній комплектації. Рекуперація дозволяє заощаджувати енергію. Енергія може не розсіюватися на резисторах при гальмуванні, а повертатися в мережу з урахуванням поточних параметрів мережі.
![](http://economic.karpat.in.ua/wp-content/uploads/2019/12/3-11.jpg)
На сьогоднішній день провідні виробники промислових механізмів і обладнання вже впроваджують такі системи на електротранспорті: для тролейбусів, електропоїздів, ескалаторів, трамваїв, нарешті – для електрокарів.
Ціна електровелосипедів Delfast також ближче до вартості електричних мотоциклів: Prime продається за $5000 – базова модель, топова – на тисячу більше, а Top – $4700, та $5700 за топову. У ціну включена безкоштовна доставка в будь-яку точку світу.
На початку топова версія гібридного велосипеда коштувала $2989, могла розігнатися до 80 км/год і мала запас ходу до 380 км. Наразі на сайті компанії пропонується резерв електровелосипеда, який буде коштуватиме майбутньому власникові у 300 доларів.
Delfast ebike оснащений двома USB-виходами, від яких можна підзарядити смартфон і планшет. У комплектацію електробайка входять іммобілайзер, GPS-трекер, кнопка старт/стоп, сигналізація, віддалений запуск, а також мобільний застосунок.
НЬЮЗМЕЙКЕР
![subscribe](/images/train.jpg)
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися