Восьмирічний австралієць сам купив на аукціоні одразу п'ять квартир за майже 1 мільйон доларів
Напередодні восьмирічний Майкл Хемден із Австралії прийняв участь в аукціоні з продажу п’яти квартир і виграв його, заплативши за лот 970 тисяч австралійських доларів (119 млн. 083 тис. 586 грн станом на 21 серпня 2020 р. – авт.). Про це повідомляє видання Mirror Online.
Чек виписав батько неповнолітнього, але у самі торги він майже не втручався – дитина самостійно конкурувала з шістьма іншими учасниками. До речі, куплені квартири розташовані у передмісті Сіднея. Хлопчик і його тато, експерт з нерухомості, планують відремонтувати апартаменти, щоб згодом здавати їх в оренду.
«Ніколи нічого подібного не бачив, – заявив виданню агент, який представляв на торгах власника нерухомості. – Інші учасники аукціону були також шоковані».
Батько дитини у свою чергу пояснив, що він намагається передати свій досвід синові. «Мені самому було важко торгуватися на аукціонах. Сподіваюся, моєму синові це допоможе стати більш впевненішим у собі», – зазначив чоловік.
Як відомо, на сьогоднішній день аукціони по всьому світу стали користуватися великою популярністю. Всі поголовно знають, як це працює і що там, часом, можна знайти дуже рідкісні і цікаві речі. Для деяких це стає професією, адже аукціони вигідні як для продавця, так і для покупців.
А перші аукціони почали з’являтися у XVIII столітті, коли люди збиралися в одному приміщенні, де проводилися торги.
Зараз же, з розвитком інформаційного суспільства, аукціоністи почали освоювати всесвітню мережу Інтернет, розміщуючи лоти там, що значно розширює аудиторію, а також дозволяє економити час і гроші потенційних покупців.
Однак, як і в будь-який інший сфері, тут теж є свої акули бізнесу –найстаріші, впливові і шановні аукціонні будинки. А вони наступні:
- Аукціонний дім Крістіс (Christie’s). Цей дім у 1766 році заснував Джеймс Крісті. Це один з аукціонів, що займають лідируючі позиції у світі.
- Сотбіс (Sotheby’s). Цей аукціонний дім поступається по обсягах Christie’s, проте був заснований ще раніше – у 1744 році. Особливістю є те, що довгий час доступ до аукціону мали тільки представники аристократії, а на торги виставлялися цінні книги знаменитих британських бібліотек.
- Бонхамс (Bonhams). Цей аукціонний дім Британії був заснований дилером гравюр Томасом Доддом і продавцем рідкісних книг Вальтером Бонхамом. На початку ХХІ століття Bonhams був проданий аукціонному будинку Brooks, і назву змінили на Bonhams & Brooks.
- Доротеум (Dorotheum). Dorotheum аукціон широко відомий у німецькомовних колах. Зокрема, в Австрії та Німеччині це найбільший аукціон. Він був заснований Імператором Йосипом I ще у 1707 році.
- Макдугаллс (MacDougall’s). МасDougall`s було засновано у 2004 році Вільямом і Катериною Макдугалл. Аукціонний будинок регулярно проводить торги, в якості лотів яких виступають твори мистецтва XVIII-XIX століть.
НЬЮЗМЕЙКЕР
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися