Через дефекти виробництва вісім літаків Боїнг вивели з експлуатації
У пасажирських літаках було виявлено одразу два виробничі дефекти, які разом складають серйозну проблему.
Вісім пасажирських літаків Boeing 787 Dreamliner були негайно вилучені з ринку перевезень через виробничі дефекти, пише Airportal.hu. Під час перевірки було виявлено два структурні дефекти в зазначених вище машинах: у задній частині багажного відсіку на стику двох елементів, виготовлених із композитного матеріалу.
Компанія Боїнг підтвердила цю інформацію журналу Air Current, який першим повідомив про недоліки. За словами виробника, два окремі дефекти разом створюють проблему, яка з часом може призвести до структурних тріщин і руйнувань.
Як повідомляється, вісім літаків експлуатують United, Air Canada та Singapore Airlines. Очікується, що після після двотижневого ремонту їх знову запустять в експлуатацію. Літаки були зібрані на заводі в Чарльстоні, працівники якого звернули увагу громадськості на низку серйозних похибок минулого року.
За даними Air Current, проблеми зі збіркою на заводі виникають не вперше. У 2010 році випробувальні польоти літаків 787 довелося на певний час зупинити через подібні виробничі дефекти, і такі ж проблеми мали й перші зразки машин.
Нещодавно компанія Боїнг була на слуху через іншу, більш серйозну справу. Два польоти літаків 737 MAX закінчились трагедією, внаслідок яких загинуло 346 людей. За висновком спеціалістів, одна із систем захисту від падіння літака (MCAS) автоматично загинала ніс літака, таким чином пілоти практично втратили контроль над машиною. Федеральне управління авіації США після 18 місяців випробувань у серпні цього року створило перелік, що необхідно змінити виробнику, аби польоти нових моделей були безпечними.
Джерело: hvg
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися