Засновник Telegram планує монетизувати роботу месенджера
За словами засновника Telegram Павла Дурова, незважаючи на 500 мільйонів активних користувачів, клауд-месенджер усе ще не має бізнес-моделі. Платформа, яка дозволяє обмінюватися текстовими повідомленнями, графічними та відеофайлами, а також безкоштовно телефонувати іншим користувачам програми, суттєво зміниться, і 2021 року почнеться монетизація послуги.
Розвиток та функціонування Telegram Дуров досі фінансував із власної кишені, значно збагатившись завдяки першій російській соцмережі. Натхненний фейсбуком, у 2006 році він запустив «ВКонтакте», котра у 2014 році стала власністю Mail.ru. За оцінками Forbes, активи 36-річного підприємця становлять 3,4 мільярда доларів.
Дуров заявив, що в Telegram буде дві форми монетизації, але вони не повинні лякати користувачів. Одна з них – це преміум-передплата, яка зробить доступною певні функції, що стануть корисними насамперед для бізнесу. Іншим джерелом доходу буде реклама. Утім Дуров зазначив, що її розміщуватимуть лише на загальнодоступних каналах, а не в приватних та групових розмовах. Крім того, Telegram і надалі поважатиме конфіденційність.
Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.
Підписатися