Великобританія замінить військових роботами

Великобританія замінить військових роботами

08:30 Березень 26, 2021

Економіка 403 2 хвилини

Magyar

Армія Великобританії зазнає великих змін: кількість військовослужбовців буде скорочено приблизно на 10 000 у рамках переходу на роботів, дронів і кібервійни.

Незважаючи на це, кількість солдатів залишиться незмінною, якщо британській армії вдасться вдосконалити робототехніку, ідеться в сюжеті BBC.

Як нещодавно оголосило міністерство оборони країни, величезні суми грошей були виділені на виробництво та придбання військових безпілотників, роботів та інших високотехнологічних пристроїв, що дозволить острівній державі перейти на сучасне військове обладнання.

До січня 2021 року британська армія налічувала 80 000 військових, що набагато менше, ніж служило у Великобританії десятиліттям раніше. Згідно з новим проєктом, ця кількість буде зменшена до 70 000 осіб, а 10 000 – замінять роботами.

Тим часом військові вже почали вивчати, як працюють безпілотники та роботи, і допускають, що найсучасніша техніка, яка використовується американськими космічними силами, незабаром може бути застосована на полі бою в разі війни.

Отож, схоже, невдовзі ми попрощаємося з традиційними війнами, і хороша новина полягає в тому, що Великобританія, імовірно, вилучить ядерні боєголовки з обігу в найближчі роки.

Завдяки новим розробкам острівна держава може бути стратегічно зміцнена шляхом упровадження новітніх технологій, що зробить її армію однією з найсучасніших у світі.

Джерело: liner.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня