Золото-валютні резерви Росії значно зросли

Золото-валютні резерви Росії значно зросли

09:00 Квітень 26, 2021

Економіка 383 2 хвилини

Magyar

Останнім часом зовнішні активи Росії продовжували зростати. Згідно зі свіжими даними, золотовалютні резерви РФ за останній тиждень зросли на 3 мільярди доларів.

Резерви міжнародних активів Росії постійно зростають. За даними центрального банку країни, станом на 16 квітня золотовалютні резерви складали 583,7 млрд доларів, – передає RT.com.

Це означає, що усього лише за тиждень резерви РФ зросли на 3,2 млрд дол. США, або на 0,6 у відсотковому співвідношенні. На думку центрального банку, зростання відбулося в основному завдяки сприятливим обмінним курсам.

Міжнародні резерви Росії, до речі, складаються із золота, іноземної валюти та спеціальних прав запозичення (СПЗ) (англ. special drawing rights, SDR.). Остання є власною валютою Міжнародного валютного фонду (МВФ).

Резерви перевищили цільовий показник у 500 мільярдів доларів, встановлений регулятором у червні 2019 року, а потім продовжували рухатися вгору.

Торік резерви Росії збільшились більш ніж на 40 мільярдів доларів, незважаючи на негативні наслідки епідемії коронавірусу, що вплинули і на російську економіку також.

Джерело: origo.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня