У США також планують заборонити біткоїн через немислиме забруднення довкілля

У США також планують заборонити біткоїн через немислиме забруднення довкілля

11:25 Травень 10, 2021

Економіка 342 2 хвилини

Magyar

Після Туреччини та Індії видобуток біткоїнів та інших криптовалют незабаром може бути заборонений і у США. Це пов’язано з тим, що законодавчий орган Нью-Йорка нещодавно висунув пропозицію, яка націлена саме на це і передбачає надання окремого дозволу на цю діяльність на території штату.

Рейчел Мей та Кевін Паркер обґрунтовують свою пропозицію тим, що видобуток криптовалют становить серйозну загрозу для досягнення встановлених державою кліматичних цілей – тому цю діяльність потрібно буде заборонити. Біткоїн справді є однією з найбільш забруднюючих мереж у світі, якщо не “головною”, яка споживає немислиму кількість енергії, а також робить значний внесок у викиди СО2.

Якщо пропозиція буде прийнята, у штаті Нью-Йорк можуть продовжувати працювати лише ті криптографічні шахти, які здатні продемонструвати свою вуглецеву нейтральність і не загрожують досягненню кліматичних цілей. Оскільки через це робота центрів обробки даних, пов’язаних із біткоїнами, може суттєво подорожчати, цілком ймовірно, що такий крок фактично заборонить їх діяльність у більшості штатів.

Раніше і сам Білл Гейтс, а також віце-президент Berkshire Hathaway заявляли, що біткоїн можна вважати одним із найбільших ворогів людства, і було б краще якнайшвидше заборонити його задля блага людства.

Джерело:  (pcforum.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня