Нові заборони в Китаї вдарили по біткоїнах

Нові заборони в Китаї вдарили по біткоїнах

20:57 Травень 19, 2021

Економіка 764 2 хвилини

Magyar

У вівторок троє регуляторів китайських банків та фінансових служб опублікували заяву, в якій попереджають фінансові установи не брати участь у криптовалютних операціях, зокрема в конвертації традиційних валют у криптовалюти.

Китай давно виступає проти цифрових валют. У 2017 році в країні закрили місцеві обмінники криптовалюти й заборонила випуск нових, так званих ICO (initial coin offerings), у ході яких компанії випускали реальні криптовалюти (токени) за гроші.

Раніше китайські трейдери мали велику частку ринку біткоїнів, але після офіційної заборони їхній вплив значно зменшився, китайські криптовалютні операції тепер проводяться з-за кордону, але є вказівки на те, що влада знову знайшла лазівку, яку хоче якнайшвидше закрити.

Через негативні новини, що надійшли останніми днями, ціна біткоїна досягла 14-тижневого мінімуму й наразі коливається нижче 40 000 доларів.

Джерело: kitekinto.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня