Півмільйона пенсіонерів отримають по 100 гривень: кому встановлять доплату з 1 липня

Півмільйона пенсіонерів отримають по 100 гривень: кому встановлять доплату з 1 липня

09:42 Травень 20, 2021

Економіка 442 2 хвилини

Magyar

З 1 липня українцям, які вийшли на пенсію у 2019-2020 роках, встановлять щомісячну доплату у 100 гривень. Доплата встановлюється через те, що ці люди не підпадають під планову щорічну індексацію.

Про це сказала міністр соціальної політики Марина Лазебна під час виступу на “Українському радіо”, який транслювався у Facebook.

“Наступні перерахунки пенсій відбудуться в липні. Там буде дві програми: перша – у зв’язку зі зміною прожиткового мінімуму, а друга програма – це нова програма”, – сказала вона.

Як повідомила Лазебна, коли Мінсоцполітики аналізувало людей, які підпадають під індексацію, “то вийшло десь півмільйона людей, які не підпали під індексацію, це люди, яким пенсії призначені у 2019-2020 роках”.

Але, за її словами, після виходу цих людей на пенсію ціни продовжували зростати.

“Тому цим пенсіонерам буде надана щомісячна доплата до пенсії у розмірі 100 гривень. Це нова програма”, – сказала Лазебна.

Джерело

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня