Податкова реформа для великих корпорацій в Америці може бути відстрочена

Податкова реформа для великих корпорацій в Америці може бути відстрочена

10:49 Липень 17, 2021

Економіка 694 3 хвилини

Magyar

Міністр фінансів США Джанет Йеллен заявила, що законопроєкт, який змінить розподіл податкових прав для великих корпорацій. може бути готовий не раніше весни 2022 року.

Про це глава Мінфіну Джанет Йеллен повідомила на пресконференції після зустрічі фінансових лідерів G20, яка пройшла у Венеції.

За словами Єллен, прогрес у перерозподілі податкових прав відбувається повільніше, ніж із запровадженням глобального мінімального корпоративного податку в 15 відсотків. Усі вони є частиною великої податкової угоди між 132 країнами.

Правила щодо глобального мінімального податку будуть представлені міністром фінансів у вигляді законопроєкту вже цього року, який може бути прийнятий Конгресом простою більшістю.

Однак перерозподіл податкових прав вимагає багатосторонніх угод, і переговори можуть зайняти більше часу. Справа в тому, що великі компанії оподатковуються частково відповідно до країни, в якій вони продають свою продукцію та послуги, а не відповідно до місця, де базується компанія або зареєстрована. Очікується, що цей законопроєкт буде завершений не раніше весни 2022 року.

На початку липня Організація економічного співробітництва і розвитку (ОЕСР) повідомила про те, що понад 100 країн приєдналися до ініціативи щодо реформи міжнародної податкової системи, яку учасники організації готували протягом останнього десятиліття. ОЕСР відзначає, що з робочої групи в складі 139 учасників до ініціативи приєдналися 130 держав і територій. Очікується, що всі технічні деталі плану і схему його реалізації затвердять до жовтня 2021 року.

Джерело:  portfolio.hu

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня