Група Volkswagen також націлена на лідерство в новому світі мобільності

Група Volkswagen також націлена на лідерство в новому світі мобільності

13:51 Липень 24, 2021

Економіка 529 4 хвилини

Magyar

Volkswagen Group розпочинає найбільшу трансформацію в своїй історії за новою стратегією New Auto, якe планують втілити в життя до 2030 року, – заявив генеральний директор Герберт Дісс на віртуальному щорічному саміті концерну Volkswagen Group.

Герберт Дісс заявив: “Завдяки нашим потужним брендам та світовим технологічним платформам ми плануємо стати лідером у новому світі мобільності”. Він підтвердив своє переконання, що протягом наступного десятиліття електронна мобільність є єдиним життєздатним способом значно зменшити викиди СО2 на дорогах. “Протягом наступного десятиліття дорожні транспортні засоби стануть дедалі стійкішими, безпечнішими, розумнішими та, зрештою, самокерованими (автопілотними) ”, – підкреслив Головний виконавчий директор Volkswagen.

Він повідомив, що за перші шість місяців 2021 року група Volkswagen досягла значного прогресу, незважаючи на пандемію та глобальний дефіцит напівпровідників: станом на кінець червня, поставки автомобілів зросли на 27,9 відсотка порівняно з близько п’ятьма мільйонами роком раніше.

Крім того, концерн продовжив свою електричну трансформацію: за перші шість місяців Volkswagen поставив 170 939 лише електромобілів. Це понад удвічі більше, ніж за аналогічний період минулого року. Їхня частка на європейському ринку електромобілів вже досягла 26 відсотків, – наголосив Герберт Дісс.

Фінансові показники групи Volkswagen також значно покращились у першій половині 2021 року: за попередніми даними, компанія очікує, що операційний прибуток становитиме близько 11 млрд євро в першому півріччі.

У повідомленні зазначається, що згідно з пропозицією, поданою на щорічні загальні збори, у фінансовому році 2020 виплачуватиметься дивіденд у розмірі 4,8 євро за звичайну акцію та 4,86 ​​євро за привілейовану акцію. Це збігається з 2018 та 2019 фінансовими роками. Минулого року в результаті епідемії 855 мільйонів євро чистого прибутку, що залишився з фінансового 2019 року, було перенесено на фінансовий 2020 рік.

Volkswagen Group, що базується у Вольфсбурзі, є одним із провідних світових виробників автомобілів. Група включає дванадцять марок: легкові автомобілі Volkswagen, Audi, SEAT, Skoda, Bentley, Bugatti, Lamborghini, Porsche, Ducati, Volkswagen Commercial Vehicles, Scania та MAN. Автомобілі групи продаються у 153 країнах.

У 2020 році група продала своїм клієнтам 9,31 мільйона автомобілів та ще 10,98 мільйона у 2019 році. У 2020 році група отримала 222,9 млрд євро прибутку проти 252,6 млрд євро роком раніше. Прибуток після оподаткування становив 8,8 млрд євро в 2020 році і 14,0 млрд євро в 2019 році.

Джерело: MTI

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня