Міністр фінансів США знову прогнозує дефолт у країні

Міністр фінансів США знову прогнозує дефолт у країні

09:22 Липень 25, 2021

Економіка 1946 2 хвилини

Magyar

Стелю державного боргу США знову потрібно підвищити, якщо наступного тижня цього не зробить Конгрес, уряд повинен вжити надзвичайних заходів, щоб уникнути банкрутства держави, звернула увагу конгресменів у п’ятницю міністр фінансів США Джанет Йеллен.

Міністр написала листа Спікеру Палати представників США Ненсі Пелосі, в якому попереджає, що США досягнуть поточної стелі державного боргу 1 серпня. Тобто, якщо наступного тижня ліміт не буде піднятий, уряду знову доведеться вжити надзвичайних заходів, щоб уникнути банкрутства держави. Це не перша подібна ситуація, а підвищення стелі боргу завжди викликає бурхливі політичні дискусії в країні.

У п’ятницю Йеллен також заявила, що, як перший надзвичайний захід, міністерство фінансів припинить продаж державних цінних паперів із 31 липня. Це триватиме до тих пір, поки депутати тимчасово не призупинять або не підвищать стелю боргу. Якщо до 2 серпня в Конгресі не буде досягнуто згоди, будуть потрібні подальші кроки для того, щоб найбільша економіка світу не збанкрутувала.

Як повідомляє Reuters, якщо поточний ліміт у 28 500 мільярдів доларів не буде піднятий, функціонування федерального уряду може припинитися. Подібне траплялося тричі за останнє десятиліття, інша можливість – банкрутство держави.

 (portfolio.hu)

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня