Перейшли у приватну власність: Україна втратила майже 17 тис. кілометрів газових мереж

Перейшли у приватну власність: Україна втратила майже 17 тис. кілометрів газових мереж

11:29 Липень 31, 2021

Економіка 2404 2 хвилини

Magyar

Кабінет міністрів за дорученням РНБО перевірить діяльність групи компаній Дмитра Фірташа.

Держава за останній час “дивним чином” втратила 16 тисяч 920 км газорозподільчих мереж, які перейшли у приватну власність. З огляду на монопольне становище на цьому ринку групи компаній Дмитра Фірташа, РНБО доручить Кабінету міністрів перевірити їхню діяльність.

Про це секретар РНБО Олексій Данілов заявив за підсумками засідання РНБО 30 липня.

“На жаль, мусимо констатувати, що за останній час якимось дивним чином держава втратила 16 тисяч 920 км мереж, які перейшли у приватну власність. Ми не бачимо сьогодні підстав не займатися цим питанням і маємо намір з’ясувати, як це трапилося”, – сказав Данілов.

Він зазначив, що сегмент ринку розподілу газу відрізняється монопольним становищем однієї групи компаній, власником якої є бізнесмен Дмитро Фірташ. У зв’язку з цим РНБО доручить Кабінету міністрів перевірити їхню діяльність.

“Одна з компаній володіє 70% облгазів. Це безпосередньо стосується пана Фірташа, щодо якого застосовано персональні санкції. Ми цим питанням теж займатимемося. Рішенням РНБО дамо доручення Кабінету Міністрів перевіряти всі ці речі, щоби привести їх до чинного законодавства. І найголовніше: ми не допустимо, щоб хтось нас як державу шантажував і пересмикував платіжки”, – наголосив Данілов.

social
Слідкуйте за нами у соцмережах
subscribe
Хочеш читати новини поки нема інтернету?

Підпишись на спеціальний телеграм канал де кожна новина розміщена у повному обсязі. Твій телефон завантажуватиме новини у фоні тільки тоді, коли це можливо, і ти завжди будеш у курсі останніх подій.

Підписатися
subscribe
Підписка
Оформіть підписку
Приєднуйтесь до нашого списку розсилки, щоб отримувати актуальні новини на свою пошту.
Ми не розсилаємо спам, ми поважаємо вашу приватність.
Новини дня